Preskočiť na obsah
Bc. Gabriela Szepesiová

Odborné a poradenské služby

Bc. Gabriela Szepesiová

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Obec
Kráľovský Chlmec
Od roku
2019
IČO
52 311 627

Bc. Gabriela Szepesiová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
077 01 Kráľovský Chlmec
Na trhu od
1. apríla 2019
IČO
52 311 627
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Podnikanie v číslach

7
rokov na trhu
2019
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Bc. Gabriela Szepesiová

Bc. Gabriela Szepesiová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kráľovský Chlmec. Podniká od 1. apríla 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, administratívne služby a reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky.

Základné údaje

Obchodné meno
Bc. Gabriela Szepesiová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
52 311 627
Dátum vzniku
1. apríla 2019
Miesto podnikania
077 01 Kráľovský Chlmec
Živnostenský register
Okresný úrad Trebišov, vložka č. 870-19000
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 70.20)
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Bc. Gabriela Szepesiová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov

  • Administratívne služby

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Bc. Gabriela Szepesiová?

Miesto podnikania je v obci 077 01 Kráľovský Chlmec.

Čím sa Bc. Gabriela Szepesiová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; administratívne služby; reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky.

Aké je IČO – Bc. Gabriela Szepesiová?

IČO je 52 311 627.

Odkedy podniká Bc. Gabriela Szepesiová?

Podnikanie začalo 1. apríla 2019. Na trhu pôsobí 7 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Bc. Gabriela Szepesiová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese bc-gabriela-szepesiova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.